K dobrému vínu jsem se dostala koncem 90.let min.století. Velmi mne zaujal rozdíl mezi jednotlivými víny a vliv terroiru na tento fakt. Odhodlala jsem se proto ke studiu zvaném enologie. V Itálii jsem absolvovala roční studium "Enologie - sommelierství", poté ještě 4 měsíční kurz degustátora u ONAV a po úspěšném složení zkoušek jsem obdržela mezinárodní certifikát degustátora. Od roku 2005 se profesionálně zabývám vínem. V letech 2006 - 2015 jsem působila ve společnosti  vino italiano s.r.o.,  od června 2015 jsem jedním z pěti zakládajících členů České asociace degustátorů, kde jsem výkonným místopředsedou. Věnuji se poradenské činnosti v oblasti vína, školení perosnálu restaurací a vinoték, ale také pořádání kurzů a degustací o víně pro širokou veřejnost. 

Spolupracuji s uznávanými světovými kritiky vín. Hodnotím vína v mezinárodních odborných komisích. Pravidelně publikuji v odborných periodikách a ročenkách.

Víno je pro mě zábavou i posláním. Věnuji mu většinu svého času. Mým přáním je, aby nás obklopovala samá dobrá vína, taková vína ve světě vyhledávám a doporučuji dovozcům i milovníkům vína. 

Služby

Tématické večeře (snoubení vína a jídla)

V průběhu roku připravuji tématické degustační večeře, spojení vína a jídla. Tyto akce organizuji pro soukromé osoby, u příležitosti oslavy narozenin a dalších významných výročí, firemních večírků a podobně. Několikrát ročně pořádám degustační večeře pro širokou veřejnost, tyto akce jsou vždy...
+